• 0 212 551 62 22
  • 0 537 405 06 66

İSTANBUL TAŞIMACILIK - İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir hayli ileri düzeye gelmiş olan evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe istanbul Direk Nakliyat 2001 yılından beri Hizmet sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeye sizlerin desteğiyle devam etmektedir.

Dapiensociis Bu rekabete İstanbul Direk Nakliyat olarak en iyi hizmeti siz saygı değer müşterilerimize bundan sonra ki yıllarda da vermeye devam edeceğiz..

Taşımacılık ve hizmet sektöründeki birçok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları istanbul Direk Nakliyat tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyi hizmeti sizlerin ayağına getirmektir.

İşimizde müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır. Yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler.

Biz de müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız. Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız..

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Ambalajlı Şehiriçi Şehirlerarası
istanbul evden eve mersin evden eve adana evden eve ankara evden eve
izmir evden eve antalya evden eve bursa evden eve aydın evden eve
konya evden eve trabzon evden eve gaziantep evden eve van evden eve
hatay evden eve muğla evden eve adıyaman evden eve kıbrıs evden eve

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • By Tahir gencer

    istanbul direk nakliyat ve ekibine çok teşekkürler.evimizi bakırköyden bahçeşehir'e problemsiz bir şekilde taşıdılar

  • By salim temel

    evimi pendikten şirinevlere taşıyan istanbul direk nakliyata sonsuz teşekkürler

  • By zuhal dürüst

    ekipleri çok dürüst ve tecrübeli tşkler

Write A Comment